Lexmark Yazdırma Sistemi Performansı İçin Önemli

unison-toner-piosis
Gelişmiş toner bilimi – yenilikçi sarsıntı önleyici yazdırma sistemi içinde tutarlı bir şekilde olağanüstü görüntü kalitesi, uzun ömürlü sistem güvenilirliği ve inanılmaz sürdürülebilirlik sunacak kadar güçlüdür.

zamandan-tasarrufZamandan Tasarruf Edin

Yüksek performans ve artan üretkenlik için tasarlanan Lexmark’ın yazdırma sistemi, Unison Toner tarafından desteklenmektedir. Unison, formülü sayesinde önceki tonerlerimizden daha hızlı yazdırmaya başlar; böylece belgelerinizin yazdırılmasını bekleyerek zaman kaybetmezsiniz!

yenilikci-tasarimYenilikçi Tasarım

Unison Toner’in benzersiz formülasyonu, sarsıntı önleyici performans sağlayan ve ürünün önemli özelliklerini öne çıkaran özel niteliklere ve performans özelliklerine sahiptir.

gelismis-sarf-malzemesiGelişmiş Sarf Malzemesi Özellikleri

Lexmark, sarf malzemelerini tahmin etme işini üzerinizden alıyor! Yazıcınız, sarf malzemeleri azalmaya başladığında sizi otomatik olarak uyarır. Sarf malzemeleri gerçekten çok azaldığında ise, yazıcınız kalan tahmini sayfa sayısını gösterir, böylece tam olarak ne zaman sarf malzemelerini yenilemeniz gerektiğini bilirsiniz.

Tutarlı ve Üstün Görüntü Kalitesi

Toner ile tutarlı bir şekilde üstün yazdırma kalitesi ve daha fazla ofis verimliliği elde edersiniz. Unison Toner ile yazdırılan belgeler ilk sayfadan son sayfaya kadar mükemmel görünür.

Tek renkli yazdırmada Unison Toner, net ayrıntılarla zengin siyah ve pürüzsüz gri renk sunar. Renkli yazdırmada Unison Toner, net ayrıntılarla zengin, canlı renkler sunar.

Kartuş azaldığında bile, solma oluşmaz ve kartuşu sallamanız gerekmez.

Uzun Ömürlü Sistem Güvenilirliği

Unison Toner’in benzersiz düşük sürtünme kalitesi toner akışını artırır ve sayfaya etkin biçimde aktarma özelliğine katkıda bulunur. Unison Toner uzun ömürlü bileşenlerdeki dahili aşınmayı azaltır ve yazdırma sistemini korur.

Ayrı toner ve görüntüleme birimi tasarımı ve yüksek verimli ısıtıcıya sahip yazdırma sistemi, bu bileşenlerin kullanım ömrünü en üst düzeye çıkarırken zaman ve para tasarrufu sağlayarak ve çevreyi koruyarak uzun vadeli güvenilirlik sunar.

İnanılmaz Sürdürülebilirlik

Unison Toner, sürdürülebilirlikte devrim niteliğinde bir atılım yapıyor. Bağımsız bir şirket tarafından gerçekleştirilen Yaşam Döngüsü Çalışmasına göre, Unison kartuş teknolojisi, sayfa başına Lexmark’ın en büyük rakibinden %46 daha az karbon ayak izine sahiptir.*

Ayrıca Unison, Lexmark’ın önceki tonerlerinden daha az enerji kullanır, çünkü daha düşük ısıda yazdırma yapar. Unison’un gelişmiş toner bilimi, ofis verimini artırırken enerji tasarrufunu gerçeğe dönüştürür.


Piosis

Hakkımızda
Bizden Haberler
İletişim
Blog
İnternet Girişimlerimiz
Lexmarketim.com
Xeroxmarketim

Bize Ulaşın

Piosis Teknoloji A.Ş.
Oruç Reis Mah. 18. Sok. No:4A
Giyimkent – Esenler / İSTANBUL
Tel.: +90 212 573 16 95
E-Posta: [email protected]
Markalar
Lexmark
Zaxe
Xerox


Piosis

Hakkımızda
Bizden Haberler
İletişim
Blog


Markalar
Lexmark
Zaxe
Xerox


İnternet Girişimlerimiz
Lexmarketim.com
Xeroxmarketim


Bize Ulaşın

Piosis Teknoloji A.Ş.
Oruç Reis Mah. 18. Sok. No:4A Giyimkent – Esenler / İSTANBUL
Tel.: +90 212 573 16 95
E-Posta: [email protected]